Zadzwoń i zamów Slip Sheets +48 609 345 222

Osprzęt do Slip Sheets

Tu dowiesz się jaki osprzęt będzie Tobie niezbędny, by zacząć oszczędzać. Doradzimy Tobie, które rozwiązanie będzie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i rodzaju transportowanych przez Ciebie ładunków. Tutaj też przedstawimy Tobie najlepszych rekomendowanych przez nas producentów osprzętu dedykowanego do pracy z arkuszami transportowymi slip sheets.

Od czego zacząć wdrażanie systemu Slip Sheets? Na zdjęciu Push&Pull Bolzoni Auramo

Od czego zacząć wdrażanie systemu Slip Sheets?

Jeśli tylko Twój dotychczasowy wózek widłowy posiada jedną wolną hudraulikę, to możesz do niego podłączyć osprzęt push&pull. Jeśli nie posiadasz wózka z dodatkowym przyłączem hydraulicznym, a twoje ładunki nie są zbyt wrażliwe, zastosować możesz także widły rolkowe.

Do operacji z arkuszami transportowymi slip sheets zastosować możesz 2 urządzenia:

  • przystawkę do wózka widłowego push&pull Bolzoni Auramo
  • widły rolkowe Mejera

Przystawka Push & Pull firmy Balzoni Auramo

By rozpocząć operacje rozładunku i załadunku towarów umieszczonych na arkuszach transportowych slip sheet niezbędny będzie nam osprzęt montowany na czołowym wózku widłowym. Do wyboru mamy widły rolkowe lub push&pull. Niezbędna, by zacząć oszczędzać jest zatem inwestycja niespełna 9 tysięcy Euro, jeśli nasz wybór padnie na osprzęt typu push&pull.

Push&pull charakteryzuje się precyzją i delikatnością działania, co pozwala na dokonywanie operacji w materiałami delikatnymi i wrażliwymi mechanicznie. Push&pull zamontujemy na każdym wózku widłowym, dysponującym jedną ?wolną hydrauliką?. Nasz wózek nie wymaga przebudowy i kosztownych zmian, wyłączających go z pracy z klasycznymi paletami. Montaż i demontaż osprzętu zajmuje zaledwie kilka minut.

 

Widły rolkowe Meyer

Widły rolkowe są czysto mechanicznym rozwiązaniem, niezasilanym hydraulicznie. Ich montaż jest prosty, można je zastosować w wózku, który nie dysponuje ?wolną hydrauliką?, a dedykowany jest do pracy z arkuszami transportowymi slip sheets.

Widły najczęściej stosuje się w załadunkach big bag?ów, worków z materiałami sypkimi jak cement, gips itp. oraz do wszelkich produktów niewrażliwych na uszkodzenia mechaniczne. Umieszczenie arkusza transportowego slip sheet na palecie do dalszego magazynowania ?po krótkim? boku jest niemożliwe. Koszt ich zakupu to około 6 tysięcy Euro.